De temperatuur op 4 oktober 1927 lag tussen 1,4 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
Dag van overlijden 24 februari 2015
De temperatuur op 24 februari 2015 lag tussen 3,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
1 maart » John Jansen van Galen presenteert voor de laatste keer het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
9 maart » Ivo Opstelten en Fred Teeven treden af vanwege onjuiste informatieverstrekking over de financiële afspraken met crimineel Cees H.
17 november » Een vriendschappelijke interland tussen het Nederlands Elftal en het Duitse Elftal werd geannuleerd door de dreiging van een bomaanslag. De wedstrijd zou in het teken staan van de aanslagen in Parijs.
20 november » Schaatser Pavel Kulizjnikov verbetert in Salt Lake City zijn eigen wereldrecord op de 500 meter (34,00 seconden) met een tijd van 33,98 seconden.
25 december » Een aardbeving met een kracht van 6,4 op de schaal van Richter treft het bergachtige noorden van Afghanistan.
30 december » Op een boorplatform voor de kust van Noorwegen komt één persoon om het leven in een hevige storm, als het platform in de Noordzee wordt getroffen door een grote golf.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I5728.php : benaderd 23 mei 2026), "Maria Elizabeth (Liesbeth) VERLOOP (1927-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.