Stamboom Verloop » Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR (1914-> 1999)

Persoonlijke gegevens Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR 


Gezin van Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR

Zij is getrouwd met Barend VERLOOP.

Zij zijn getrouwd op 8 oktober 1932 te Sliedrecht, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis (Cor) VERLOOP  1933-1999 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR

Aartje ROMIJN
1895-1931

Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR
1914-> 1999

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1914 lag tussen 7,9 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 8 oktober 1932 lag tussen 4,3 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KOREVAAR

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KOREVAAR.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KOREVAAR.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KOREVAAR (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I5448.php : benaderd 8 februari 2026), "Marrigje Johanna (Janna) KOREVAAR (1914-> 1999)".