22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
Trouwdag 22 mei 1909
De temperatuur op 22 mei 1909 lag tussen 11,2 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I4064.php : benaderd 9 februari 2026), "Jeanne Victorine HAMEAUX (1889-1960)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.