De temperatuur op 27 juli 1935 lag tussen 7,7 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
Trouwdag 20 juni 1956
De temperatuur op 20 juni 1956 lag tussen 8,3 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
14 februari » Een kopgroep van vijf rijders gaat gezamenlijk over de finish bij de Elfstedentocht; ze worden gediskwalificeerd.
2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
4 mei » Koningin Juliana onthult het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam.
1 juni » De NV Alabastine Holland wordt opgericht en in Ammerzoden wordt gestart met tweedehandse Britse machines voor de productie van het vulmiddel.
15 juni » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst.
2 september » Het allereerste doelpunt in de pas opgerichte Eredivisie komt op naam van Tonny van der Linden van DOS in de wedstrijd tegen Sparta.
Dag van overlijden 5 oktober 2013
De temperatuur op 5 oktober 2013 lag tussen 9,1 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
26 januari » Schaatsster Thijsje Oenema scherpt in Salt Lake City het Nederlands record op de 500 meter (37,54 seconden) aan tot 37,38.
31 maart » In het Krugerpark in Zuid-Afrika crasht een legerhelikopter. De vijf inzittenden komen om het leven.
3 mei » De vulkaan Etna komt op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO.
2 augustus » De oud-president van Mongolië, Nambar Enkhbayar, zegt geen gratie te willen van de huidige president Tsakhia Elbegdorj. In plaats daarvan wil hij dat zijn naam wordt gezuiverd.
26 augustus » De Braziliaanse minister van Buitenlandse Zaken Antonio Patriota dient zijn ontslag in, nadat een van zijn diplomaten de Boliviaanse opposant Roger Pinto over de grens heeft gesmokkeld.
11 oktober » Robin van Persie scoort drie keer in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Hongarije (8-1) en wordt met 41 treffers Nederlands topscorer aller tijden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I4021.php : benaderd 25 december 2025), "Bastiana Geertruida (Jeanne) SCHUT (1935-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.