Stamboom Verloop » Hendrika (Riek) van der GOOT (1912-1994)

Persoonlijke gegevens Hendrika (Riek) van der GOOT 


Gezin van Hendrika (Riek) van der GOOT

Zij is getrouwd met Bertus VERLOOP.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1944 te Amsterdam, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Thomas VERLOOP  1942-< 1945
  3. (Niet openbaar)
  4. Thomas Bertus VERLOOP  1945-2020 
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika (Riek) van der GOOT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika (Riek) van der GOOT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika (Riek) van der GOOT


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1912 lag tussen 6,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • De temperatuur op 11 mei 1944 lag tussen 1,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Eerste geslaagde reageerbuisbevruchting, uitgevoerd door John Rock en Miriam Menkin.
      • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
      • 7 juli » Boven Hoorn komen twee Amerikaanse B-17 bommenwerpers met elkaar in botsing en storten neer. Daarbij komen dertien van de twintig bemanningsleden en een inwoonster van Hoorn om het leven.
      • 2 september » Tweede Wereldoorlog: Anne Frank en haar familie worden op de laatste transporttrein van Kamp Westerbork naar Auschwitz gezet. Drie dagen later komen ze aan.
      • 24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.
      • 27 oktober » Bevrijding van Bergen op Zoom door het Canadese leger.
    • De temperatuur op 28 juni 1994 lag tussen 14,3 °C en 29,7 °C en was gemiddeld 22,1 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (72%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 5 januari » RSC Anderlecht wint de Belgische Supercup door Standard Luik met 3-0 te verslaan in het Constant Vanden Stockstadion.
      • 11 februari » Servische troepen en moslim-eenheden in en rondom Sarajevo maken een begin met de overdracht van zware wapens aan de vredesmacht van de Verenigde Naties in Bosnië-Herzegovina.
      • 21 augustus » In Algerije begint een dialoog tussen de regering van president Liamine Zéroual en vijf oppositiegroepen die in variërende mate positief staan tegenover het verboden fundamentalistische Front van Islamitische Redding (FIS).
      • 16 november » De West-Duitse spion Rainer Rupp, die als medewerker op het NAVO-hoofdkwartier in Brussel jarenlang vertrouwelijke documenten heeft doorgespeeld aan Oost-Duitsland, krijgt twaalf jaar gevangenisstraf.
      • 30 december » De leider van de populistische Vrijheidspartij in Oostenrijk (FPÖ), Jörg Haider, kondigt plannen aan voor de vorming van een volksbeweging, die de macht van de twee grote partijen, de socialisten en de Oostenrijkse Volkspartij, moet breken.
      • 31 december » Bij een brand in het Antwerpse Switel-hotel komen 15 personen om het leven. Er vallen 164 gewonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der GOOT


    De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I3914.php : benaderd 12 oktober 2026), "Hendrika (Riek) van der GOOT (1912-1994)".