De temperatuur op 20 april 1929 lag tussen 0,4 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
Trouwdag 6 mei 1958
De temperatuur op 6 mei 1958 lag tussen 9,0 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
14 september » De twee raketten die ontwikkeld zijn door de Duitse ingenieur Ernst Mohr, bereiken de bovenste delen van de atmosfeer.
17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.
10 november » Sam Cooke en Lou Rawls raken gewond tijdens een auto-ongeluk in de buurt van Marion, Arkansas, waarbij de chauffeur van hun auto om het leven komt.
9 december » Oprichting van de John Birch Society.
Dag van overlijden 9 oktober 2007
De temperatuur op 9 oktober 2007 lag tussen 10,0 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
10 januari » Karim Masimov wordt de nieuwe premier van Kazachstan nadat de vorige regering enkele dagen daarvoor ontslag had genomen.
19 mei » VfB Stuttgart wordt kampioen van Duitsland, net voor FC Schalke 04.
25 juli » De Franse wielerploeg Cofidis verlaat de Ronde van Frankrijk nadat de Italiaanse wielrenner Cristian Moreni is betrapt op het gebruik van testosteron. Dit slechts een dag nadat de Zwitserse/Kazachse wielerploeg Astana opstapte omdat hun kopman betrapt was op bloeddoping.
14 oktober » Langeafstandloopster Lornah Kiplagat vestigt in Udine een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.06,25.
5 november » De Writers Guild of America, de vakbond van de Amerikaanse scenarioschrijvers, gaat in staking.
8 december » In Nederland wordt het 5de Junior Eurovisiesongfestival gehouden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I375.php : benaderd 12 oktober 2026), "Doeke Jans VERLOOP (1929-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.