Stamboom Verloop » Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP (1686-< 1713)

Persoonlijke gegevens Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP 


Gezin van Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP

Hij is getrouwd met Anneken Gijsbertsen de ROUW.

Zij zijn getrouwd rond 1710.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP

Willemke JANSDR
± 1610-????

Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP
1686-< 1713

± 1710

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERLOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERLOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERLOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERLOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I3176.php : benaderd 24 december 2025), "Jurrieaan (Jurien) Geurtse VERLOOP (1686-< 1713)".