De temperatuur op 24 oktober 1948 lag tussen 8,5 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
1 januari » In Italië treedt de democratische republikeinse grondwet in werking.
14 januari » Ans van Dijk wordt geëxecuteerd. Zij is de enige Nederlandse vrouw die dit na de Tweede Wereldoorlog overkomt.
21 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub SC Fortuna Köln.
6 maart » Inval van het Arabische bevrijdingsleger van Fawzi al-Qawuqji in Palestina.
31 maart » Het Amerikaanse congres keurt het Marshallplan goed.
25 november » Uitvinding van de kabeltelevisie, door Ed Parsons.
Dag van overlijden 17 augustus 2009
De temperatuur op 17 augustus 2009 lag tussen 13,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
12 maart » Oprichting van de Moldavische voetbalclub FC Speranţa Crihana Veche.
13 april » In Malmö wordt het Swedbank Stadion officieel in gebruik genomen met een wedstrijd tussen Malmö FF en Örgryte IS.
24 april » Voetbalclub VVV-Venlo wordt voor de tweede keer in de clubhistorie kampioen van de Nederlandse Eerste divisie.
14 mei » Voetballer Keisuke Honda van VVV Venlo wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2008/09.
6 juni » Het Nederlandse marineschip De Zeven Provinciën begeleidt het schip MV Yenegoa Ocean, dat is vrijgegeven na een tien maanden durende kaping door Somalische zeerovers. De sleepboot die vaart onder Panamese vlag en een elfkoppige Nigeriaanse bemanning heeft, werd op 4 augustus 2008 gekaapt in de Somalische wateren.
31 oktober » Een 16-jarig meisje raakt gewond bij de attractie Goliath in Walibi Holland, doordat een stalen buis van drie meter hoogte op haar viel.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I2706.php : benaderd 25 december 2025), "Harmen (Harry) VERLOOP (1948-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.