De temperatuur op 20 mei 1944 lag tussen 5,8 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
11 april » Bombardement van Huize Kleykamp.
8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.
30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
Dag van overlijden 18 mei 1987
De temperatuur op 18 mei 1987 lag tussen 7,8 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
25 maart » In de EK-kwalificatiereeks loopt het Nederlands voetbalelftal averij op door in Rotterdam met 1-1 gelijk te spelen tegen Griekenland. Ajacied Aron Winter maakt zijn debuut voor Oranje.
5 april » De Belgische wielrenner Claude Criquielion wint de Ronde van Vlaanderen.
17 april » De Philipsdam wordt gesloten. Daarmee zijn de Deltawerken voltooid.
19 april » Eerste verschijning van The Simpsons op de Amerikaanse televisie, als onderdeel van The Tracey Ullman Show.
13 mei » AFC Ajax wint de Europa Cup II door in de finale te winnen van Lokomotiv Leipzig met 1-0, door een doelpunt van Marco van Basten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I2573.php : benaderd 24 september 2026), "Tjerk de BOER (± 1910-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.