De temperatuur op 10 november 1924 lag tussen -0,9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Trouwdag 23 september 1954
De temperatuur op 23 september 1954 lag tussen 4,3 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,9 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 januari » De Amerikaanse actrice, Marilyn Monroe treedt in het huwelijk met de honkballer Joe DiMaggio.
1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
13 maart » Begin van de Slag bij Dien Bien Phu, die leidt tot de onafhankelijkheid van Indochina.
12 juni » De Friese Siamese tweeling Tjitske en Folkje de Vries wordt met succes operatief van elkaar gescheiden.
29 november » De immigratiefaciliteiten op Ellis Island in de haven van New York worden gesloten. Vanaf 1892 waren meer dan 12 miljoen immigranten via Ellis Island de Verenigde Staten binnengekomen.
2 december » De Amerikaanse Senaat besluit met 65 tegen 22 senator Joseph McCarthy te veroordelen wegens "gedrag dat de Senaat in opspraak dreigt te brengen".
Dag van overlijden 13 juli 2008
De temperatuur op 13 juli 2008 lag tussen 10,3 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,5 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
12 juni » Ivica Vastić wordt de oudste speler ooit die scoort bij een EK voetbal. Hij schiet raak vanaf de strafschopstip tegen Polen en is op dat moment 38 jaar en 257 dagen oud.
21 juni » Het Nederlands elftal verliest met 3-1 van Rusland in de kwartfinale van het EK voetbal in het Zwitserse Bazel.
2 juli » LDU Quito wint voor de eerste keer in haar bestaan de Copa Libertadores. In de finale is de Ecuadoraanse club te sterk voor Fluminense.
5 juli » Onder de Menenpoort in Ieper, werd 80 jaar Last Post Association gevierd.
14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
20 augustus » Op de luchthaven van Madrid komen 154 mensen om het leven bij een vliegtuigcrash van Spanair-vlucht JK 5022; 18 raken gewond. Het vliegtuig wilde naar Las Palmas, maar raakte van de baan door een verkeerde take-off configuratie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I2268.php : benaderd 13 oktober 2026), "Neeltje Ida (Nel) de VRIES (1924-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.