De temperatuur op 17 september 1925 lag tussen 10,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
Trouwdag 8 december 1958
De temperatuur op 8 december 1958 lag tussen 0,2 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
31 januari » De Explorer 1 is de eerste succesvolle Amerikaanse satellietlancering.
18 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,5.
14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
29 juni » Brazilië wint de wereldtitel door gastland Zweden in de finale van het WK voetbal met 5-2 te verslaan.
31 oktober » Definitief einde Gooische Stoomtram.
24 november » Mali wordt onafhankelijk.
Dag van overlijden 7 augustus 1999
De temperatuur op 7 augustus 1999 lag tussen 15,3 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 27,9 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
7 februari » Abdoellah II wordt koning van Jordanië.
1 april » Zwemmer Ian Thorpe brengt bij de wereldkampioenschappen kortebaan (25 meter) in Hongkong het wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan op 1.43,28.
7 mei » Amerikaanse bommen treffen de Chinese ambassade in Belgrado.
3 juni » Ontslag van de Nederlander Lambert van Heygen als aartsbisschop van Bertoua in Kameroen.
16 juni » Thabo Mbeki volgt Nelson Mandela op als president van Zuid-Afrika.
19 juni » Huwelijk van prins Edward van Groot-Brittannië en Sophie Rhys-Jones. Koningin Elisabeth II verleent hun de titel graaf en gravin van Wessex.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I138.php : benaderd 8 februari 2026), "Adrianus (Aad) COUVâ¦E (1925-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.