Stamboom Verloop » Willem VERLOOP (1905-1970)

Persoonlijke gegevens Willem VERLOOP 


Gezin van Willem VERLOOP

(1) Hij is getrouwd met Francina Guurtje KNOESTER.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1941, hij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Ida KNOESTER.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1963, hij was toen 58 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem VERLOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem VERLOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem VERLOOP

Simon VERLOOP
1838-1905
Arie de RUITER
± 1850-????
Jacob VERLOOP
1876-± 1965

Willem VERLOOP
1905-1970

(1) 1941
(2) 1963

Ida KNOESTER
1912-1997


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 februari 1905 lag tussen 0,6 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • De temperatuur op 25 juni 1963 lag tussen 9,4 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Robert Filliou roept 17 januari uit tot Art's Birthday, een jaarlijks terug te keren hommage aan de Kunst.
      • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
      • 20 juli » De associatie-overeenkomst tussen de EEG en achttien Afrikaanse landen wordt getekend te Yaoundé.
      • 8 augustus » De grote treinroof in Engeland. Buit: meer dan 2 miljoen pond.
      • 18 september » In de Poolse stad Chorzów noteert het Stadion Śląski een recordaantal bezoekers (120.000) tijdens de Europa Cup-wedstrijd tussen Górnik Zabrze en FK Austria Wien.
      • 19 december » Première van de Nederlandse documentairefilm Alleman van Bert Haanstra, met medewerking van Simon Carmiggelt.
    • De temperatuur op 19 januari 1970 lag tussen -2,0 °C en 1,5 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
      • 13 april » Een zuurstoftank aan boord van Apollo 13 explodeert waardoor de missie voortijdig moet worden beëindigd. Jim Lovell, Fred Haise en Jack Swigert, de bemanning van Apollo 13, landen door de ontploffing dan wel niet op de maan, maar ze zijn wel recordhouders: ze zijn degenen die het verst van de aarde verwijderd zijn geweest. Op 13 april 1970 waren ze 401.056km van huis.
      • 31 mei » Een aardbeving met de kracht van 7,8 op de schaal van Richter eist 66.000 doden in Peru; veel Peruvianen wijten de ramp aan de kernproef die Frankrijk een dag eerder in de Stille Oceaan heeft genomen.
      • 3 december » Bezoek van Paus Paulus VI aan Jakarta in Indonesië.
      • 4 december » Bezoeken van Paus Paulus VI aan Hongkong en Ceylon.
      • 16 december » Het Russische ruimteschip Venera is het eerste ruimteschip dat afdaalt in de atmosfeer van Venus.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERLOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERLOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERLOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERLOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I1349.php : benaderd 23 mei 2026), "Willem VERLOOP (1905-1970)".