Stamboom Verloop » Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP (1894-1982)

Persoonlijke gegevens Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP 


Gezin van Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP

Hij is getrouwd met Meinzina Louwisa GRILK.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1921 te Schiermonnikoog, hij was toen 27 jaar oud.


Notities over Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP


Hij was industrieel vertegenwoordiger van een ingenieursbureau. Geen kinderen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 januari 1894 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • De temperatuur op 12 mei 1921 lag tussen 9,2 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    • De temperatuur op 14 oktober 1982 lag tussen 9,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » De leerplicht in België wordt op 16 jaar gebracht.
      • 25 april » De Nederlandse tafeltennisster Bettine Vriesekoop behaalt in Boedapest de Europese titel in het enkel- en het gemengddubbelspel.
      • 4 juli » De Amerikaanse tennisser Jimmy Connors zegeviert op Wimbledon ten koste van zijn landgenoot John McEnroe: 3-6, 6-3, 6-7, 7-6 en 6-4.
      • 25 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vierde keer de Ronde van Frankrijk.
      • 16 september » In de Palestijnse vluchtelingenkampen Sabra en Shatila bij Beiroet in Libanon richten christelijke milities o.l.v. Elie Hobeika en onder toeziend oog van militairen van Israël een massaslachting aan.
      • 22 september » Het Nederlands voetbalelftal herstelt van de matige start van de EK-kwalificatiereeks en verslaat Ierland in Rotterdam met 2-1. René van de Kerkhof speelt zijn 47ste en laatste interland voor Oranje, René van der Gijp (Lokeren) debuteert.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERLOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERLOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERLOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERLOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I1171.php : benaderd 25 december 2025), "Antonius Jan Willem (Tonny) VERLOOP (1894-1982)".