Stamboom Verloop » Fernando (Nan) SNEL (1940-2019)

Persoonlijke gegevens Fernando (Nan) SNEL 


Gezin van Fernando (Nan) SNEL

Hij is getrouwd met Truus VERLOOP.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Sebastiaan SNEL  ± 1973-< 2019

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fernando (Nan) SNEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Fernando (Nan) SNEL

Fernando (Nan) SNEL
1940-2019


Truus VERLOOP
± 1940-< 2019

Sebastiaan SNEL
± 1973-< 2019

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1940 lag tussen -1,2 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
    • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
    • 22 juni » Frankrijk wordt gedwongen een wapenstilstand met nazi-Duitsland te tekenen.
    • 25 juni » De Nederlandse onderzeeboot O 13 keert niet terug van een patrouille op de Noordzee en wordt officieel als vermist beschouwd.
    • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam SNEL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SNEL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SNEL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SNEL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I11592.php : benaderd 26 september 2026), "Fernando (Nan) SNEL (1940-2019)".