Stamboom Vent » Johannes Gerhardus van Huizen (1902-)

Persoonlijke gegevens Johannes Gerhardus van Huizen 


Gezin van Johannes Gerhardus van Huizen

Hij is getrouwd met Geesje VENT.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1926 te Losser, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Antje van Huizen  1933-1933

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gerhardus van Huizen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gerhardus van Huizen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gerhardus van Huizen

Johannes Gerhardus van Huizen
1902-????

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HCO Zwolle / archief 0123 / reg.nr 0868 / akte 20 Losser

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1926 lag tussen 1,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.

Over de familienaam Van Huizen


De publicatie Stamboom Vent is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Yvon Nijland, "Stamboom Vent", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vent/I103.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes Gerhardus van Huizen (1902-)".