Stamboom Vanheck (Van Heck Van Hecke) » Valentina Maria Ludovica de Waele (1892-1976)

Persoonlijke gegevens Valentina Maria Ludovica de Waele 

Bron 1

Gezin van Valentina Maria Ludovica de Waele

Zij is getrouwd met Ludovicus Franciscus Goeman.Bron 2

Zij zijn getrouwd in het jaar 1918 te Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen, België, zij was toen 25 jaar oud.

Akte 1918-0178

Kind(eren):

  1. yvonne Goeman  1922-2017 
  2. Mariette Goeman  1927-2013 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Valentina Maria Ludovica de Waele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Valentina Maria Ludovica de Waele

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Valentina Maria Ludovica de Waele

Leo de Waele
1820-1892
Sophia Smet
1828-1900

Valentina Maria Ludovica de Waele
1892-1976

1918
yvonne Goeman
1922-2017

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://gw.geneanet.org/jvanheck1 (18/03/2021)
    2. https://gw.geneanet.org/jvanheck1 (18/03/2021)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1892 lag rond de 0,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 2 oktober 1976 lag tussen 11,5 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 18 maart » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
      • 13 mei » Ontslag van de Italiaan Angelo Felici als nuntius in Nederland en benoeming van de Ier John Gordon tot zijn opvolger.
      • 19 juni » In de troostfinale van EK voetbal 1976 wint het Nederlands voetbalelftal na verlenging van gastland Joegoslavië: 2-3. Ruud Geels maakt in de 112de minuut het beslissende doelpunt.
      • 20 juli » Brian Goodell scherpt bij de Olympische Spelen in Montreal zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 15.02,40. Het oude record (15.06,66) stond sinds 21 juni 1976 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 21 juli » De Britse ambassadeur in Dublin, Christopher Ewart-Biggs, wordt vermoord door de IRA.
      • 10 oktober » In België zijn er gemeenteraadsverkiezingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Waele

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Waele.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Waele.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Waele (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jean-Pierre Vanheck, "Stamboom Vanheck (Van Heck Van Hecke)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanheck/I167.php : benaderd 14 februari 2026), "Valentina Maria Ludovica de Waele (1892-1976)".