Stamboom Van Wely » Wilhelmus Johannes Kok (1907-1987)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Johannes Kok 


Gezin van Wilhelmus Johannes Kok

Hij is getrouwd met Geertruida Johanna van Wely.

Zijn lichaam is op zijn wens ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Zij is gecremeerd
Crematorium Vijfhoek, Zaandam.

Zij zijn op 25 november 1941 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1941 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Johannes Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Johannes Kok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Johannes Kok


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1907 lag tussen 4,1 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • De temperatuur op 18 december 1941 lag tussen 1,1 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
      • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
      • 27 mei » Het Duitse oorlogsschip Bismarck vergaat in de Atlantische Oceaan.
      • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
      • 21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
      • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
    • De temperatuur op 8 maart 1987 lag tussen -4,9 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Vroeger is dood van regisseur Ine Schenkkan gaat in première.
      • 2 februari » William Casey treedt af als directeur van de CIA, hij wordt vervangen door William Webster.
      • 26 juli » De Ierse wielrenner Stephen Roche wint de Ronde van Frankrijk.
      • 5 september » Het Homomonument in Amsterdam wordt onthuld.
      • 28 oktober » Bomincident tijdens de EK-voetbal kwalificatiewedstrijd tussen Nederland en Cyprus. Ondanks hevig protest van de Griekse voetbalbond wordt de uitslag niet omgezet in een reglementaire 0-2 nederlaag voor Oranje, maar mag volgens de UEFA de wedstrijd overgespeeld worden. Hierdoor kwalificeert Oranje zich alsnog voor het toernooi in 1988 in Duitsland, en wordt Europees Kampioen.
      • 29 november » Een Boeing 707 van Korean Air explodeert boven de grens van Thailand en Birma, waarbij 115 mensen omkomen. Het betrof een terroristische daad van Noord-Korea.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Wely is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.P. van Wely, "Stamboom Van Wely", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wely/I275.php : benaderd 12 oktober 2026), "Wilhelmus Johannes Kok (1907-1987)".