Stamboom Van Wely » Dirk Gillesz van IJsselsteijn (????-1648)

Persoonlijke gegevens Dirk Gillesz van IJsselsteijn 


Gezin van Dirk Gillesz van IJsselsteijn

Hij is getrouwd met Jannigje van der Hoegh.

Hij woonde in de Blauwe Coomanspoort (waarschijnlijke partner Dirk!!).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Dirk Gillesz van IJsselsteijn

Gedoopt in de Nieuwe Kerk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Gillesz van IJsselsteijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Gillesz van IJsselsteijn

Dirk Gillesz van IJsselsteijn
????-1648



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem II (Huis van Oranje) was van 1647 tot 1650 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1648: Bron: Wikipedia
    • 30 januari » De tekst van het verdrag van de Vrede van Münster wordt vastgesteld, en ter ondertekening naar Den Haag en Madrid gestuurd.
    • 23 maart » Frankrijk en de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden tekenen het Verdrag van Concordia waarin de deling van het eiland Sint Maarten geregeld wordt.
    • 15 mei » Vrede van Münster.
    • 28 oktober » Eerstesteenlegging van het Stadhuis van Amsterdam.

Over de familienaam Van IJsselsteijn


De publicatie Stamboom Van Wely is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.P. van Wely, "Stamboom Van Wely", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wely/I1205.php : benaderd 29 december 2025), "Dirk Gillesz van IJsselsteijn (????-1648)".