1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
Dag van overlijden 18 januari 1963
De temperatuur op 18 januari 1963 lag tussen -18,2 °C en -6,3 °C en was gemiddeld -10,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
16 februari » Het warenhuis C&A op het Damrak in Amsterdam brandt volledig uit.
20 april » Openingsceremonie van de vierde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in São Paulo.
10 november » De Nederlandse Beatles Fanclub is officieel opgericht.
24 november » President Lyndon B. Johnson bevestigt dat de Verenigde Staten militaire en economische steun zullen blijven verlenen aan Zuid-Vietnam.
9 december » Het Sultanaat Zanzibar wordt onafhankelijk.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Steven, "Stamboom Van 't Veld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-veld/I17455.php : benaderd 12 oktober 2026), "Cornelius Petrus (Cees) van Laerhoven (1892-1963)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.