Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Marrigje Ijssel (1890-1945)

Persoonlijke gegevens Marrigje Ijssel 

  • Zij is geboren op 29 november 1890 in Welsum (Dalfsen).
  • Zij is overleden op 20 mei 1945 in Oldebroek, zij was toen 54 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 juli 2025.

Gezin van Marrigje Ijssel

Zij is getrouwd met Willem Wolf.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1912 te Ijsselmuiden, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jannetje Wolf  1913-1987
  2. Gerritje Wolf  1914-1917
  3. NN Wolf  1920
  4. Gerrit Willem Wolf  1921-1994
  5. Marinus Wolf  1924-2005
  6. Albertus Wolf  1933-2010

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marrigje Ijssel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marrigje Ijssel

Marrigje Ijssel
1890-1945

1912

Willem Wolf
1885-1974

Jannetje Wolf
1913-1987
Gerritje Wolf
1914-1917
NN Wolf
1920-1920
Marinus Wolf
1924-2005
Albertus Wolf
1933-2010

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 november 1890 lag rond de -4,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 28 maart 1912 lag tussen 7,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
  • De temperatuur op 20 mei 1945 lag tussen 8,0 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 23,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
    • 14 februari » Het Duitse concentratiekamp Groß-Rosen wordt door de Russen bevrijd.
    • 26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
    • 28 april » Benito Mussolini en zijn minnares Clara Petacci worden gedood door leden van het Italiaanse verzet wanneer ze het land proberen te ontvluchten.
    • 6 juni » Meinoud Rost van Tonningen, Nederlands collaborateur tijdens de Tweede Wereldoorlog, pleegt zelfmoord in de gevangenis van Scheveningen
    • 11 september » President Harry Truman beslist op advies van Henry Stimson, de Amerikaanse minister van Oorlog, dat de oorlog met Japan en Duitsland voortaan bekend zal staan als de "Tweede Wereldoorlog".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1895 » William Tubman, president van Liberia (1944-1971) († 1971)
  • 1898 » C.S. Lewis, Iers schrijver († 1963)
  • 1899 » Andrija Artuković, Kroatisch extreem-rechts politicus († 1988)
  • 1899 » Emma Morano, oudste mens ter wereld en oudste inwoner van Italië ooit († 2017)
  • 1905 » Marcel Lefebvre, Frans aartsbisschop († 1991)
  • 1905 » Piet Ketting, Nederlands componist, pianist, dirigent en muziekcriticus († 1984)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ijssel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ijssel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ijssel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ijssel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I34519.php : benaderd 13 februari 2026), "Marrigje Ijssel (1890-1945)".