Stamboom Van Rijn » Regina Hermina "Regien" Liet (1896-1956)

Persoonlijke gegevens Regina Hermina "Regien" Liet 


Gezin van Regina Hermina "Regien" Liet

Zij is getrouwd met Theodorus Cornelis van Ruitenbeek.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1924 te Purmerend, Noord-Holland, zij was toen 27 jaar oud.Bron 4

Vader van de bruidegom:Gerrit van Ruitenbeek, landbouwer
Moeder van de bruidegom:Meinouwtje Blokker
Vader van de bruid:Martinus Liet, touwslager
Moeder van de bruid:Frederica Leseman
Beroep bg:slager

Uit het eerste huwelijk:

1. Gerardus Martinus Jozef, geboren 21 maart 1925 's-Gravenhage, overleden aldaar, gecremeerd aldaar.
Gehuwd met Joan E.

2. Martinus Theodorus geboren 20 april 1926 's-Gravenhage, overleden te Dordrecht, begraven aldaar op 84-jarige leeftijd. Gehuwd te Groningen, gehuwd voor de kerk aldaar, gescheiden van Emmy ten Berge, dochter van Albertus Maria Antonius ten Bere en Johanna Gerdina de Both

3. Wilhelmina Frederica, geboren 27 juli 1927 's-Gravenhage.

4. Frederica Regina, geboren 8 maart 1929 's-Gravenhage, overleden op 14 maart 1930 aldaar op 1-jarige leeftijd.

5. Theodorus Cornelis, geboren 29 juni 1930 's-Gravenhage, overleden aldaar, begraven aldaar.

6. Frederica Regina, geboren 8 november 1931 's-Gravenhage. Gehuwd aldaar met F. J. Mulder.

7. Johanna Cornelia, geboren 3 januari 1933 's-Gravenhage.

8. Henricus Theodorus, geboren 9 november 1934 's-Gravenhage.

9. Anthonius Gerardus Martinus, geboren te 's-Gravenhage

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Regina Hermina "Regien" Liet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Regina Hermina "Regien" Liet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Regina Hermina Liet

Cornelis Liet
1823-1884
Martinus Liet
1863-1929

Regina Hermina Liet
1896-1956

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief Purmerend 1896 aktenr 125
  2. Haags Archief 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­nummer 1755, 20-08-1956, Overlijdensakten Den Haag, aktenummer A1729
  3. RK begraafplaats
  4. Noord-Hollands Archief Purmerend 1924 Aktenummer:14

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1896 lag rond de 10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
  • De temperatuur op 24 april 1924 lag tussen 5,0 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
  • De temperatuur op 20 augustus 1956 lag tussen 9,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Een kopgroep van vijf rijders gaat gezamenlijk over de finish bij de Elfstedentocht; ze worden gediskwalificeerd.
    • 22 februari » Elvis Presley haalt met het nummer Heartbreak Hotel voor het eerst de hitlijsten.
    • 14 maart » Tessa Sanderson, Brits atlete
    • 22 juli » In de Poolse stad Chorzów wordt het Stadion Śląski officieel in gebruik genomen met de oefeninterland tussen Polen en de DDR (0-2).
    • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
    • 5 november » Encycliek Datis nuperrime van Paus Pius XII over de gebeurtenissen in Hongarije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Liet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Liet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Liet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Liet (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I94271.php : benaderd 21 oktober 2026), "Regina Hermina "Regien" Liet (1896-1956)".