Stamboom Van Rijn » Johannes Stephanus Bleumer (1860-1941)

Persoonlijke gegevens Johannes Stephanus Bleumer 


Gezin van Johannes Stephanus Bleumer

(1) Hij is getrouwd met Roza Catharina Maria Mol.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1895 te Zwolle, Overijssel, hij was toen 35 jaar oud.Bron 2

Vader van de bruidegom: Hendricus Johannes Bleumer
Moeder van de bruidegom: Maria Johanna Lington
Vader van de bruid: Pieter Mol
Moeder van de bruid: Barbara van der Ker

(2) Hij is getrouwd met Johanna Maria Elisabeth Knaven.

Zij zijn getrouwd op 8 januari 1901 te Gendringen, Oude IJsselstreek, Gelderland, hij was toen 40 jaar oud.Bron 3

Vader van de bruidegom: Hendricus Johannes Bleumer, voorheen: logementhouder
Moeder van de bruidegom: Maria Johanna Lington
Vader van de bruid Bernardus Johannes Knaven, logementhouder
Moeder van de bruid Maria Gijsberta te Poel, logementhoudster
beroep bg: handelsreiziger

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Stephanus Bleumer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Stephanus Bleumer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Stephanus Bleumer

Johannes Stephanus Bleumer
1860-1941

(1) 1895
(2) 1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Historisch Centrum Overijssel Zwolle 1941 aktenr 435
  2. Historisch Centrum Overijssel Zwolle 1895 aktenr 172
  3. Gelders Archief Gendringen 1901 aktenr 2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1860 lag rond de 15,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
  • De temperatuur op 8 januari 1901 lag tussen -9,3 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -4,9 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (24%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
  • De temperatuur op 14 juli 1941 lag tussen 13,4 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 14,4 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Franklin Delano Roosevelt wordt voor de derde maal als president geïnaugureerd, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    • 14 maart » Peet Petersen, Nederlands voetballer († 1980)
    • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
    • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 8 december » Het Congres van de Verenigde Staten verklaart Japan de oorlog. Alleen de vrouwelijke afgevaardigde Jeannette Rankin stemt tegen. Ook Engeland en Australië verklaren Japan de oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bleumer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bleumer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bleumer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bleumer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos van Rijn, "Stamboom Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rijn/I161663.php : benaderd 15 oktober 2026), "Johannes Stephanus Bleumer (1860-1941)".