Stamboom Van Loo » Jan Hemanus "Herman" Bakels (1917-2016)

Persoonlijke gegevens Jan Hemanus "Herman" Bakels 


Gezin van Jan Hemanus "Herman" Bakels

Hij is getrouwd met Maaike Spilt.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1946, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Jan Hemanus "Herman" Bakels

Jan Hermanus was drager van de bronzen Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau.
.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hemanus "Herman" Bakels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hemanus Bakels

Jan Hemanus Bakels
1917-2016

1946

Maaike Spilt
1921-1994


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 januari 1917 lag tussen -1,1 °C en 1,6 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
  • De temperatuur op 23 februari 1946 lag tussen 1,8 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 14,7 mm neerslag gedurende 6,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
    • 5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
    • 11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
    • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
    • 15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.
  • De temperatuur op 22 januari 2016 lag tussen -2,2 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Bij een dubbele aanslag in de stad Baidoa, ongeveer 245 kilometer van de Somalische hoofdstad Mogadishu, vallen zeker dertig doden en veertig gewonden.
    • 1 juni » Bij de ontploffing van een autobom bij een hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu komen minstens twintig mensen om het leven, onder wie twee parlementsleden.
    • 6 juli » President Barack Obama van de Verenigde Staten ziet af van een plan om het aantal Amerikaanse soldaten in Afghanistan terug te brengen van 9.800 nu tot 5.500, begin 2017.
    • 19 augustus » Jelle van Gorkom wint de zilveren medaille op het onderdeel BMX op de Olympische Spelen van Rio de Janeiro.
    • 19 november » Chaka Khan (63) treedt op tijdens Night of the Proms in Ahoy Rotterdam.
    • 4 december » Lode Aerts wordt gewijd als de 27ste bisschop van Brugge.
  • De temperatuur op 29 januari 2016 lag tussen 5,3 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De spanning in Venezuela loopt verder op als president Nicolás Maduro de economische noodtoestand uitroept en besluit per decreet te regeren.
    • 23 mei » Enkele dagen na het winnen van de Beker is trainer Louis van Gaal ontslagen bij Manchester United.
    • 9 juli » Anouk Vetter wint voor het eerst de Zevenkamp tijdens de Europese kampioenschappen atletiek 2016 in Amsterdam.
    • 18 september » Bij een bomaanslag op een legerkonvooi in Mogadishu worden acht militairen gedood, onder wie een Somalische generaal.
    • 31 oktober » Opening van Legoland Dubailand.
    • 19 november » Chaka Khan (63) treedt op tijdens Night of the Proms in Ahoy Rotterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bakels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Loo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelf Schrik, "Stamboom Van Loo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loo/I912.php : benaderd 10 februari 2026), "Jan Hemanus "Herman" Bakels (1917-2016)".