Stamboom Van Ekelenburg » Coenraet Pietersz Blom (± 1610-????)

Persoonlijke gegevens Coenraet Pietersz Blom 

  • Hij is geboren rond 1610 in Rotterdam.
  • Beroep: voogelencooper.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 december 2007.

Gezin van Coenraet Pietersz Blom

Hij is getrouwd met Elisabeth van der West.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Rotterdam.

Zij zijn getrouwd te Rotterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coenraet Pietersz Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Blom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blom (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I496.php : benaderd 28 december 2025), "Coenraet Pietersz Blom (± 1610-????)".