Stamboom Van Ekelenburg » Dirckge Maertensdr. van der Speck (-1680)

Persoonlijke gegevens Dirckge Maertensdr. van der Speck 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 24 juni 1680.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 augustus 2011.

Gezin van Dirckge Maertensdr. van der Speck

Zij is getrouwd met Leendert Hubregtzn. van Eeckelenburch.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirckge Maertensdr. van der Speck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Speck


De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I4936.php : benaderd 29 december 2025), "Dirckge Maertensdr. van der Speck (-1680)".