Stamboom Van Ekelenburg » Alida Adriana Koenderman (????-1882)

Persoonlijke gegevens Alida Adriana Koenderman 

  • Zij is overleden in het jaar 1882 in Rotterdam.

Gezin van Alida Adriana Koenderman

(1) Zij is getrouwd met Marinus Johannes Sauer.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1863 te Rotterdam.


Kind(eren):

  1. Adriaan Johannes Sauer  1864-1888 
  2. Adriana Sauer  1866-1869
  3. Adriana Alida Sauer  1870-1873
  4. Jacob Johan Sauer  1875-????


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Adriana Koenderman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Adriana Koenderman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Koenderman


De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I2858.php : benaderd 27 december 2025), "Alida Adriana Koenderman (????-1882)".