Stamboom Van Ekelenburg » Wilhelmina Ida van Klaveren (1909-1960)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Ida van Klaveren 


Gezin van Wilhelmina Ida van Klaveren

Zij is getrouwd met Cornelis van Ekelenburg.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Rotterdam.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1935 te Rotterdam, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk van Ekelenburg  1937-2023 
  2. Jan van Ekelenburg  1939-1959
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Ida van Klaveren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Ida van Klaveren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Ida van Klaveren

Wilhelmina Ida van Klaveren
1909-1960

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Adresboek Rotterdam 1939

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1909 lag tussen -7,3 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
  • De temperatuur op 10 juni 1935 lag tussen 12,0 °C en 28,2 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 20,2 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
  • De temperatuur op 17 mei 1960 lag tussen 9,0 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Eerste testuitzending van de V.R.O.N. (=Radio Veronica).
    • 21 april » Brasilia wordt officieel de hoofdstad van Brazilië.
    • 27 april » Togo wordt een onafhankelijke republiek met Sylvanus Olympio als eerste president en premier.
    • 20 augustus » De honden Belka en Strelka, een dag eerder gelanceerd aan boord van Spoetnik 5, keren als eerste dieren levend terug van een ruimtereis.
    • 14 september » Rik Van Looy wordt op de Sachsenring wereldkampioen wielrennen.
    • 25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.
  • De temperatuur op 20 mei 1960 lag tussen 9,3 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
    • 12 april » Bert Haanstra ontvangt een Oscar voor zijn film Glas.
    • 11 juli » Katanga scheidt zich af van Congo.
    • 5 augustus » Opper-Volta (sinds 1984 Burkina Faso) wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 14 september » De Organisatie van olie-exporterende landen (OPEC) wordt opgericht in Bagdad, Irak.
    • 12 oktober » De Japanse leider van de Japanse Socialistische Partij Inejiro Asanuma wordt live tijdens een televisiedebat met een samoeraizwaard doodgestoken door een extremistische nationalist.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Klaveren


De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I2768.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmina Ida van Klaveren (1909-1960)".