Stamboom Van Ekelenburg » Hendrik Wiebels de Hoop

Persoonlijke gegevens Hendrik Wiebels de Hoop 


    Gezin van Hendrik Wiebels de Hoop

    Hij is getrouwd met Marrigje Klazes Muisling.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Wiebe de Hoop  1814-1878 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Wiebels de Hoop?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Wiebels de Hoop

    Hendrik Wiebels de Hoop
    ????-


    Wiebe de Hoop
    1814-1878

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Hoop

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Hoop.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Hoop.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Hoop (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I2482.php : benaderd 28 december 2025), "Hendrik Wiebels de Hoop".