Stamboom Van Ekelenburg » Neeltje van Ekelenburg (1933-2018)

Persoonlijke gegevens Neeltje van Ekelenburg 


Gezin van Neeltje van Ekelenburg

Zij is getrouwd met Daniel Verschoor.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Rotterdam.

Zij zijn getrouwd te Rotterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van Ekelenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje van Ekelenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van Ekelenburg

Neeltje van Ekelenburg
1933-2018



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1933 lag tussen -0,7 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 1,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
      • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
      • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
    • De temperatuur op 18 februari 2018 lag tussen -4,9 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Er woedt een zware storm over Ierland, Groot-Brittannië, België, Nederland, Duitsland en Polen. Er komen tien mensen om het leven, waarvan twee in Nederland. Ook wordt het treinverkeer volledig stilgelegd.
      • 1 april » Een week na zijn zege in de E3 Harelbeke wint Niki Terpstra de Ronde van Vlaanderen.
      • 7 april » Bayern Munchen kroont zich voor de zesde keer op rij tot Duits landskampioen.
      • 15 april » PSV wordt voor de 24e keer landskampioen. Ajax werd met 3-0 verslagen en zo werd het puntenverschil te groot.
      • 12 juni » Historische ontmoeting tussen de Verenigde Staten (Donald Trump) en Noord-Korea (Kim Jong-un) op het eiland Sentosa (Singapore). Beide staatshoofden ondertekenen een document waarin wordt gesteld dat Noord-Korea zich verplicht tot nucleaire ontwapening.
      • 2 oktober » Annet Schaap ontvangt de Gouden Griffel voor haar boek Lampje.
    • De temperatuur op 23 februari 2018 lag tussen -3,8 °C en 3,5 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
      • 7 april » Bayern Munchen kroont zich voor de zesde keer op rij tot Duits landskampioen.
      • 29 april » ABBA heeft voor het eerst sinds 1981 nieuwe nummers opgenomen, het gaat om 2 nummers die in december 2018 zullen uitkomen.
      • 3 juni » Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld hebben, voor de 3e keer, samen de World Cup of Darts gewonnen. Het Nederlandse duo was in Frankfurt in de finale te sterk voor Schotland: 3-1.
      • 29 oktober » Een Boeing 737 MAX 8 onderweg van Jakarta naar Pangkal Pinang, Lion Air-vlucht 610, stort neer in de Javazee. Aan boord bevonden zich 181 passagiers en 8 bemanningsleden. Alle inzittenden kwamen om het leven.
      • 25 november » de Nederlandse vrouwenhockeyploeg wint de laatste editie van de Champions Trophy in Changzhou, China, door Australië in de finale met 5-1 te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Ekelenburg


    De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I1720.php : benaderd 24 december 2025), "Neeltje van Ekelenburg (1933-2018)".