Stamboom Van Eijk » Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ] (1865-1959)

Persoonlijke gegevens Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ] 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ]

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ]?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ]

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ]

Jan van Trigt
1805-1854
Lena Kramer
± 1812-1878

Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ]
1865-1959


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Solinger Web Site, Yuri Solinger, via https://www.myheritage.nl/person-1500011...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: Solinger Web Site Familiestamboom: 1220113142-1
    2. Familie Verweel Website, Kees Verweel, via https://www.myheritage.nl/person-1503166...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Familie Verweel Website

      Familiestamboom: 76928521-1
    3. schipperus Web Site, maarten van der waal, via https://www.myheritage.nl/person-2515011...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: schipperus Web Site Familiestamboom: 74367591-2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 mei 1865 lag rond de 22,2 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
      • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
      • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
      • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
      • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • De temperatuur op 17 maart 1959 lag tussen 2,6 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Alaska ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 49e staat.
      • 30 januari » De 3133 meter hoge Cerro Torre in Argentinië wordt door Cesare Maestri en Toni Egger voor de eerste maal beklommen.
      • 10 maart » In Tibet begint een opstand tegen de Chinese overheersing die duizenden Tibetanen het leven zou kosten.
      • 1 juli » Samenvoeging van de gemeenten Opmeer en Spanbroek in Noord-Holland tot de nieuwe gemeente Opmeer.
      • 20 augustus » De SS Rotterdam wordt door de Holland Amerika Lijn in gebruik genomen.
      • 13 december » Aartsbisschop Makarios wordt de eerste president van Cyprus.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Trigt [ x p.de vos ]


    De publicatie Stamboom Van Eijk is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.A. van Eijk, "Stamboom Van Eijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eijk/I500002.php : benaderd 25 december 2025), "Sanderina Cornelia van Trigt [ x p.de vos ] (1865-1959)".