Stamboom Van Dijk » Albert van 't Reeff

Persoonlijke gegevens Albert van 't Reeff 


Gezin van Albert van 't Reeff

Hij is getrouwd met Jenneken Berfelo.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1684 te Hengelo, Overijssel, Nederland.


Kind(eren):

  1. Aaltje van 't Reef  1686-????
  2. Berent van 't Reef  1696-????
  3. Annigjen ter Reef  1698-???? 
  4. Henderina Reef  1701-1744 

Voorouders (en nakomelingen) van Albert van 't Reeff

Albert van 't Reeff
????-

1684

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van 't Reeff


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door wijlen Jan van Dijk (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Jan van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk/I4883.php : benaderd 29 december 2025), "Albert van 't Reeff".