Stamboom van der Padt » Pieter van der Padt (1914-)

Persoonlijke gegevens Pieter van der Padt 


Gezin van Pieter van der Padt

Hij is getrouwd met A. Verspui.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1941 te Zeist, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van der Padt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter van der Padt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van der Padt

Pieter van der Padt
1914-

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 augustus 1914 lag tussen 11,3 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
      • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
    • De temperatuur op 20 oktober 1941 lag tussen 7,5 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
      • 24 mei » Het Engels oorlogsschip HMS Hood wordt in de jacht op de Bismarck in de Zeeslag in de Straat Denemarken tot zinken gebracht.
      • 1 juni » Farhud - Pogrom in Bagdad, gericht tegen de Joden.
      • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
      • 17 november » Joseph Grew, de Amerikaanse ambassadeur in Japan, meldt het State Department dat Japan van plan is Pearl Harbor aan te vallen. Zijn telegram wordt genegeerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Dolf Brouwers, Nederlands zanger en komiek († 1997)
    • 1913 » Helen Levitt, Amerikaans fotografe († 2009)
    • 1913 » Jacques Foccart, Frans koloniaal en vrijmetselaar († 1997)
    • 1914 » Herman Lodewijk Breen, Nederlands burgemeester († 1994)
    • 1916 » Lex Franken, Nederlands waterpoloër (overlijdensdatum onbekend)
    • 1916 » Daniel Schorr, Amerikaans journalist († 2010)

    Over de familienaam Van der Padt


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjo van der Padt, "Stamboom van der Padt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-padt/I286.php : benaderd 30 december 2025), "Pieter van der Padt (1914-)".