Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans (1898-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans 


Gezin van Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans

Hij is getrouwd met Anna Martina van der Eijk.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1922 te Naaldwijk, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans

Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans
1898-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1898 lag rond de 1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 1 april 1922 lag tussen -6,1 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1887 » Joseph Frings, Duits kardinaal-aartsbisschop van Keulen († 1978)
  • 1889 » Thé Lau, Nederlands kunstschilder (overleden 1958)
  • 1895 » Babe Ruth, Amerikaans honkballer († 1948)
  • 1905 » Irmgard Keun, Duits romanschrijfster († 1982)
  • 1908 » Amintore Fanfani, Italiaans politicus († 1999)
  • 1911 » Ronald Reagan, 40e president van de Verenigde Staten († 2004)

Over de familienaam Smiemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smiemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smiemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smiemans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I8237.php : benaderd 29 september 2026), "Gijsbertus Cornelis Albertus Smiemans (1898-????)".