Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Emma Johanna Leegwater (1917-1993)

Persoonlijke gegevens Emma Johanna Leegwater 


Gezin van Emma Johanna Leegwater

Zij is getrouwd met Jacobus Martinus Vleugel.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1939 te Nieuwe Niedorp, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma Johanna Leegwater?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emma Johanna Leegwater

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emma Johanna Leegwater

Maartje Dam
1849-1929
Jan Groenland
1845-????

Emma Johanna Leegwater
1917-1993

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juni 1917 lag tussen 15,0 °C en 27,2 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
      • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 15 februari 1939 lag tussen 4,4 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Lise Meitner en Otto Frisch publiceren in Nature voor het eerst over kernsplitsing.
      • 26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
      • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
      • 31 augustus » Operatie Himmler gaat van start. Een Duits radiostation wordt door in Pools legeruniform geklede SS-officieren aangevallen om zo de inval van Nazi-Duitsland op Polen de dag erna te rechtvaardigen.
      • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
      • 31 december » Het eerste Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker wordt uitgevoerd, onder leiding van Clemens Krauss.
    • De temperatuur op 8 november 1993 lag tussen 3,7 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De regering van Guatemala en de Guatemalteekse vluchtelingen die vanuit Mexico massaal naar hun vaderland willen terugkeren, sluiten op het laatste ogenblik een akkoord, waardoor de operatie binnen twee weken voltooid moet zijn.
      • 25 februari » Het Catalaanse parlement neemt een wet aan waarin het onofficiële volkslied Els segadors tot officieel volkslied wordt verklaard.
      • 7 juni » De Roemeense voetbalbond ontslaat bondscoach Cornel Dinu naar aanleiding van de slechte resultaten in de aanloop naar het WK voetbal 1994.
      • 3 augustus » Het Peruaanse Congres besluit dat de doodstraf mag worden toegepast op verdachten van terroristische activiteiten.
      • 20 augustus » Amnesty International stelt dat de mensenrechtensituatie in Angola ernstig verslechterd is sinds het vredesakkoord tussen de regering en rebellenbeweging UNITA van mei 1991.
      • 1 september » Ex-keizer Jean-Bédel Bokassa van de Centraal-Afrikaanse Republiek wordt vrijgelaten uit de gevangenis, nadat president André Kolingba hem onverwachts gratie heeft verleend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leegwater


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I3013.php : benaderd 28 september 2026), "Emma Johanna Leegwater (1917-1993)".