De temperatuur op 19 september 1932 lag tussen 9,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
Trouwdag 20 augustus 1957
De temperatuur op 20 augustus 1957 lag tussen 15,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,9 mm neerslag gedurende 11,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
17 maart » Bij een vliegramp op Cebu komt de president van de Filipijnen, Ramon Magsaysay om het leven.
3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
Dag van overlijden 6 oktober 1989
De temperatuur op 6 oktober 1989 lag tussen 9,9 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 10,3 mm neerslag gedurende 7,9 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
7 januari » De Colombiaanse regering en de guerrillabeweging M-19 beginnen geheime onderhandelingen.
18 februari » De Nederlandse Spoorwegen zet een wereldrecord met een trein van 60 rijtuigen (1607 meter lang) ter viering van het 150 jarig jublieum van treinen in Nederland.
9 april » Sovjettroepen maken een bloedig einde (achttien doden) aan een demonstratie van enkele duizenden Georgiërs in de hoofdstad Tbilisi.
1 mei » Binnen het Walt Disney World Resort wordt het derde attractiepark genaamde Disney's Hollywood Studios geopend.
31 mei » De redacties van NRC Handelsblad en Algemeen Dagblad houden een protestactie waardoor de twee dagbladen niet verschijnen.
28 december » De Angolese verzetsorganisatie UNITA dreigt een grootscheeps offensief te lanceren als de linkse MPLA-regering in Luanda niet bereid is tot onderhandelingen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I2391.php : benaderd 16 oktober 2026), "Jan van der Eijk (1932-1989)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.