Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Cornelis van der Noll (1886-1961)

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Noll 


Gezin van Cornelis van der Noll

Hij is getrouwd met Adriana van der Eijk.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1911 te 's-Gravenzande, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Noll?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van der Noll

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Noll


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 augustus 1886 lag rond de 19,1 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 8 september 1911 lag tussen 8,8 °C en 29,5 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
  • De temperatuur op 26 december 1961 lag tussen -11,7 °C en -2,6 °C en was gemiddeld -7,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (80%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
    • 3 januari » De Verenigde Staten beëindigt alle diplomatieke relaties met Cuba.
    • 17 januari » Premier Patrice Lumumba van het voormalige Belgisch Kongo wordt vermoord.
    • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
    • 31 oktober » Orkaan Hattie landt nabij Belize City en vernietigt die stad daarbij, stichting vluchtelingenkamp Hattieville.
    • 12 december » Twee vrachtvliegtuigen C-119 van het Belgische leger botsen in volle vlucht op elkaar ter hoogte van Montignies-Lez-Lens bij Chièvres, 13 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Noll


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I2265.php : benaderd 28 september 2026), "Cornelis van der Noll (1886-1961)".