Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Hendrik van der Eijk (1901-1972)

Persoonlijke gegevens Hendrik van der Eijk 


Gezin van Hendrik van der Eijk

Hij is getrouwd met Hendrika Lena van der Noll.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1924 te 's-Gravenhage, hij was toen 22 jaar oud.

: Hendrik, tuindersknecht;

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Jacobus van der Eijk  1927-1992 
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Woonachtig op 29 oktober 1924: 's-Gravenhage's-Gravenhage.

Woonachtig op 29 oktober 1924: 's-Gravenhage's-Gravenhage.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van der Eijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik van der Eijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van der Eijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1901 lag tussen 0,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 29 oktober 1924 lag tussen 10,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
      • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
      • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
      • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    • De temperatuur op 3 maart 1972 lag tussen 2,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 14 april » David Bowie brengt de single Starman uit. Elton John geeft concert in De Doelen in Rotterdam.
      • 16 april » De 24-jarige Roger De Vlaeminck wint zijn eerste Parijs-Roubaix.
      • 19 mei » Ajax wint met 12-1 van Vitesse, wat de grootste zege ooit is in de Eredivisie.
      • 23 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint opnieuw de Ronde van Frankrijk.
      • 13 augustus » N.E.C.-speler Chris Kronshorst is de eerste Nederlandse voetballer die een gele kaart krijgt ín het betaald voetbal. Amper vier minuten later was het de beurt aan Willem van Hanegem om de tweede te ontvangen.
      • 25 augustus » Verkeersramp bij Prinsenbeek, in dichte mist vindt een kettingbotsing plaats waarbij ongeveer 60 voertuigen betrokken zijn. Dertien mensen komen om het leven, 26 raken er gewond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Eijk


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I2090.php : benaderd 29 september 2026), "Hendrik van der Eijk (1901-1972)".