Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Adrianus Gerardus Stiemer (1911-1978)

Persoonlijke gegevens Adrianus Gerardus Stiemer 


Gezin van Adrianus Gerardus Stiemer

Hij is getrouwd met Tjeerke Jansens.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1944 te Monnickendam, hij was toen 33 jaar oud.

: Adrianus, Vooruitstraat 61 Purmerend; Tjeerke, O.Z. Burgwal 4Monnickendam

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Gerardus Stiemer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Gerardus Stiemer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Gerardus Stiemer

Jan Stiemer
1846-1905
Dirk Stiemer
1873-1946
Maria Boots
1869-1943

Adrianus Gerardus Stiemer
1911-1978

1944

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. S436

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juli 1911 lag tussen 12,2 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 9 november 1944 lag tussen 1,7 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 10,1 mm neerslag gedurende 9,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 3 juni » Het Franse Comité van Nationale Bevrijding zal zich voortaan als 'Voorlopige Regering van de Franse Republiek' beschouwen.
      • 17 september » De USAAF en de RAF voeren als onderdeel van Operatie Market Garden een bombardement uit op de kazernes van Ede. Veel bommen komen echter in de bebouwde kom van Ede terecht. Er vallen 69 burgerslachtoffers.
      • 3 oktober » Britse bommenwerpers bombarderen de dijk bij Westkapelle, om Walcheren onder water te zetten, zodat de Duitse bezetters makkelijker te verdrijven waren.
      • 27 oktober » Bevrijding van Tilburg.
      • 18 november » Bombardement op de Maasbruggen: omstreeks 14.00 uur worden door de geallieerden 72 bommen van 1000 pond en 92 bommen van 500 pond afgeworpen.
      • 24 december » Tijdens kerstavond wordt het Belgische troepenschip Léopoldville vlak bij Cherbourg getorpedeerd door de U 486. Zo'n 515 Amerikaanse soldaten komen hierbij om het leven, alsook 5 bemanningsleden, waaronder kapitein Charles Limbor.
    • De temperatuur op 3 september 1978 lag tussen 10,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (58%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 15 april » Bij de treinramp bij Vado in Italië vallen 42 doden en 76 gewonden.
      • 10 juli » Martina Navrátilová lost Chris Evert na 140 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters. De geboren Tsjechische moet die positie na 26 weken weer afstaan aan haar Amerikaanse collega.
      • 11 oktober » Het Nederlands voetbalelftal wint in Bern met 3-1 van Zwitserland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1980.
      • 16 oktober » Kardinaal Karol Wojtyła wordt tot paus Johannes Paulus II gekozen.
      • 6 november » Tanzania geeft voor het eerst openlijk toe dat het een einde wil maken aan het bewind van president Idi Amin van Oeganda.
      • 10 december » Menachem Begin en Anwar Sadat krijgen de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stiemer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stiemer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stiemer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stiemer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I144.php : benaderd 28 september 2026), "Adrianus Gerardus Stiemer (1911-1978)".