Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Gerrit Biere (1893-1945)

Persoonlijke gegevens Gerrit Biere 


Gezin van Gerrit Biere

(1) Hij is getrouwd met Jacoba van der Leek.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1919 te Helder, hij was toen 26 jaar oud.

: Gerrit, werkman;

(2) Hij is getrouwd met Guurtje Stiemer.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1940 te Zaandam, hij was toen 47 jaar oud.

: Gerrit, houtverwerker;

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Woonachtig op 20 juni 1940: ZaandamPurmerend.

Woonachtig op 20 juni 1940: ZaandamZaandam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Biere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Biere

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Biere

Gerrit Biere
1893-1945

(1) 1919
(2) 1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 februari 1893 lag rond de 6,3 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
  • De temperatuur op 20 juni 1940 lag tussen 10,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 15,2 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
    • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
    • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
    • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
    • 28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
  • De temperatuur op 6 september 1945 lag tussen 9,4 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Het einde van de Slag om de Ardennen.
    • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
    • 23 februari » Amerikaanse mariniers planten de vlag op Iwo Jima.
    • 15 april » Encycliek Communium Interpretes Dolorum van Paus Pius XII met een oproep tot gebed voor de vrede in de maand mei.
    • 17 november » De door Nederland geleende onderzeeboot Hr. Ms. Zeehond wordt teruggegeven aan de Royal Navy.
    • 19 december » Suske en Wiske, de stripreeks van Willy Vandersteen, verschijnt voor het eerst in de krant.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Biere

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biere.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biere.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biere (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I1103.php : benaderd 9 oktober 2026), "Gerrit Biere (1893-1945)".