Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Cornelis van der Eijk (1905-1991)

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Eijk 


Gezin van Cornelis van der Eijk

Hij is getrouwd met Theodora Gerarda Kempenaar.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1936 te Stompwijk, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Eijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van der Eijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Eijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 november 1905 lag tussen -0,9 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
      • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
    • De temperatuur op 20 oktober 1936 lag tussen 3,5 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
      • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
      • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
      • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
    • De temperatuur op 14 augustus 1991 lag tussen 12,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Leden van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad doden in de buurt van de Peruviaanse stad Ayacucho elf politieagenten en een burger.
      • 2 februari » Bisschopswijding van Fernand Franck, aartsbisschop van Luxemburg.
      • 14 april » President Étienne Eyadéma van de West-Afrikaanse republiek Togo zegt bereid te zijn tot versnelde introductie van een nieuwe democratische grondwet en de instelling van een meerpartijenstelsel.
      • 5 mei » Middenvelder Pieter Bijl maakt tegen FC Twente het duizendste doelpunt voor voetbalclub FC Utrecht.
      • 19 augustus » Michail Gorbatsjov wordt in Moskou door een Comité voor de Noodtoestand aan de kant gezet. Belangrijkste spelers in dit comité: Gennadi Janajev (vicepresident), Dimitri Jazov (minister van Defensie), Vladimir Krjoetsjkov (hoofd van de KGB), Valentin Pavlov (premier) en Boris Pugo (minister van Binnenlandse Zaken).
      • 6 december » In Gelsenkirchen begint de eerste editie van de EK kortebaanzwemmen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1898 » C.S. Lewis, Iers schrijver († 1963)
    • 1899 » Andrija Artuković, Kroatisch extreem-rechts politicus († 1988)
    • 1899 » Emma Morano, oudste mens ter wereld en oudste inwoner van Italië ooit († 2017)
    • 1905 » Marcel Lefebvre, Frans aartsbisschop († 1991)
    • 1905 » Piet Ketting, Nederlands componist, pianist, dirigent en muziekcriticus († 1984)
    • 1910 » Hans Singer, Duits-Brits ontwikkelingseconoom († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Eijk


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I10678.php : benaderd 27 december 2025), "Cornelis van der Eijk (1905-1991)".