Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer » Dirkje van Leijen

Persoonlijke gegevens Dirkje van Leijen 


    Gezin van Dirkje van Leijen

    Zij is getrouwd met Jacob Lakeman.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Aafje Lakeman  1894-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van Leijen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van Leijen

    Dirkje van Leijen
    ????-


    Aafje Lakeman
    1894-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Leijen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan van der Eijk, "Stamboom Van der Eijk Van Busschbach Leegwater Stiemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-eijk/I10120.php : benaderd 26 december 2025), "Dirkje van Leijen".