Stamboom Van den Bogaard » Helena Wilhelmina Johanna van Roessel

Persoonlijke gegevens Helena Wilhelmina Johanna van Roessel 


Gezin van Helena Wilhelmina Johanna van Roessel

Zij is getrouwd met Lambertus Gregorius Johannes Antonius van de Meerendonk.

Zij zijn getrouwd op 11 januari 1916 te 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Wilhelmina Johanna van Roessel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Wilhelmina Johanna van Roessel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1916 lag tussen 1,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 2,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.

Over de familienaam Van Roessel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo van den Bogaard, "Stamboom Van den Bogaard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-bogaard/I34412.php : benaderd 12 oktober 2026), "Helena Wilhelmina Johanna van Roessel".