Stamboom Van Basel » Johanna Susanna Senn van Basel

Persoonlijke gegevens Johanna Susanna Senn van Basel 

  • Zij is geboren.

Gezin van Johanna Susanna Senn van Basel

Zij is getrouwd met Mr.Simon Hendrik Rose.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Maria Elisabeth Rose  1806-1884 
  2. Jacoba Maria Rose  1816-1903
  3. Jacob Theodoor Rose  1814-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Susanna Senn van Basel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Susanna Senn van Basel

Johanna Susanna Senn van Basel



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Senn van Basel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annemarie Kalishoek, "Stamboom Van Basel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-basel/R117.php : benaderd 28 december 2025), "Johanna Susanna Senn van Basel".