Stamboom Trox » Pieternella Kornelia Klooster (1913-1944)

Persoonlijke gegevens Pieternella Kornelia Klooster 


Gezin van Pieternella Kornelia Klooster

Zij is getrouwd met Gerard Hendrik Duut.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1932 te Groningen, zij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Kornelia Klooster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieternella Kornelia Klooster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella Kornelia Klooster

Pieternella Kornelia Klooster
1913-1944

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1932 lag tussen 16,9 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
  • De temperatuur op 16 april 1944 lag tussen 9,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse torpedoboot Arend zinkt na op een mijn te zijn gelopen.
    • 15 juni » De Verenigde Staten landen op Saipan.
    • 23 augustus » Michael van Roemenië, de laatste koning van Roemenië, pleegt een staatsgreep en roept de capitulatie uit.
    • 25 september » Einde van Operatie Market Garden. Dit was grotendeels een mislukking voor de Geallieerden.
    • 3 oktober » Britse bommenwerpers bombarderen de dijk bij Westkapelle, om Walcheren onder water te zetten, zodat de Duitse bezetters makkelijker te verdrijven waren.
    • 13 oktober » In Zwolle worden zeven mensen gefusilleerd voor verzetsdaden, later wordt het Monument op de schietbaan Berkum voor hen opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klooster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klooster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klooster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klooster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Trox is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Trox, "Stamboom Trox", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-trox/I1105.php : benaderd 16 februari 2026), "Pieternella Kornelia Klooster (1913-1944)".