Stamboom Tissing » Simon Janszn (Sijme) Bont (1731-1792)

Persoonlijke gegevens Simon Janszn (Sijme) Bont 


Gezin van Simon Janszn (Sijme) Bont

Hij is getrouwd met Guurtje Hendriks Bal.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1755, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrik Sijmens Bont  1759-1838 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Janszn (Sijme) Bont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Janszn (Sijme) Bont

Simon Janszn (Sijme) Bont
1731-1792

1755

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1731 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1731: Bron: Wikipedia
    • 3 februari » Het Koninklijk paleis in Brussel wordt totaal door brand verwoest.
    • 31 oktober » Ondertekening van een berucht emigratiebevel waardoor ongeveer 20.000 protestantse inwoners het land Salzburg moesten verlaten.
  • De temperatuur op 24 mei 1792 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bont

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bont.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bont.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bont (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Tissing is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B.J. Tissing, "Stamboom Tissing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tissing/I2740.php : benaderd 1 januari 2026), "Simon Janszn (Sijme) Bont (1731-1792)".