Stamboom Storm » Antonius Johannes Smit (1879-????)

Persoonlijke gegevens Antonius Johannes Smit 


Gezin van Antonius Johannes Smit

(1) Hij is getrouwd met Johanna Helena Maria Schoonderwoerd.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1903 te Bodegraven, Zuid-Holland, hij was toen 24 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 16 mei 1913 te Amsterdam, Noord-Holland.


(2) Hij is getrouwd met Anna Johanna Catharina Hartje.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1916 te Amsterdam, Noord-Holland, hij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Johannes Smit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Johannes Smit

Jan Smit
1811-????
Maria Lotten
1811-????

Antonius Johannes Smit
1879-????

(1) 1903
(2) 1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 april 1879 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 9 mei 1916 lag tussen 6,0 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 8,4 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Storm is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arthur Storm, "Stamboom Storm", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-storm/I2472.php : benaderd 12 februari 2026), "Antonius Johannes Smit (1879-????)".