De temperatuur op 8 augustus 1928 lag tussen 13,0 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 6,4 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
Dag van overlijden 13 november 2009
De temperatuur op 13 november 2009 lag tussen 10,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Frits Stempher, "Stamboom Stempher", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stempher/I568.php : benaderd 12 oktober 2026), "Maria Cornelia Sprikkelman (1928-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.