Stamboom Steinmeier/De Vries » Annetje Koster (1863-1938)

Persoonlijke gegevens Annetje Koster 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Gezin van Annetje Koster

Zij is getrouwd met Hermanus Bade.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1884 te Hoogeveen, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.


Notities over Annetje Koster

Annetje Koster is geboren op 19-08-1863 in Noord (Hoogeveen), dochter van Jan Klaas Koster (zie 1.1.4.2.3.2.5) en Fijtje Van R(h)ijn. Van de geboorte is aangifte gedaan op 19-08-1863 [bron: Geboorte akte Hoogeveen #266]. Annetje is overleden op 18-05-1938 in Hoogeveen, 74 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 20-05-1938 [bron: Overlijdensakte Hoogeveen #107]. Annetje trouwde, 20 jaar oud, op 17-05-1884 in Hoogeveen [bron: Huwelijksakte Hoogeveen #49] met Hermanus Bade, 34 jaar oud. Hermanus is geboren op 29-12-1849 in Hoogeveen, zoon van Jurjen Jacob Bade en Aleida Oldekamp. Hermanus is overleden op 20-06-1933 in Hoogeveen, 83 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 22-06-1933 [bron: Overlijdensakte Hoogeveen #111].
 
 
Kinderen van Annetje en Hermanus:
 
1 Jurjen Jacob Bade [1.1.4.2.3.2.5.9.1], geboren op 16-05-1885 in Kleine Kerkstraat (Hoogeveen). Van de geboorte is aangifte gedaan op 17-05-1885 [bron: Geboorte akte Hoogeveen #144].
 
2 Fijtje Bade [1.1.4.2.3.2.5.9.2], geboren op 02-06-1888 in Huizen (Hoogeveen). Van de geboorte is aangifte gedaan op 04-06-1888 [bron: Geboorte akte Hoogeveen #165].
 
3 Aleida Bade [1.1.4.2.3.2.5.9.3], geboren op 28-09-1890 in Sloot (Hoogeveen). Van de geboorte is aangifte gedaan op 01-10-1890 [bron: Geboorte akte Hoogeveen #272].
 
4 Jan Bade, geboren omstreeks 1895 in Zwolle. Volgt 1.1.4.2.3.2.5.9.4.
 
5 Hermanus Bade [1.1.4.2.3.2.5.9.5], geboren omstreeks 1898 in Zwolle. Hermanus is overleden op 08-03-1917 in Assen, ongeveer 19 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 09-03-1917 [bron: Overlijdensakte Assen #65; Hoogeveen #53 dd 10/03].
 
6 Annigje Bade [1.1.4.2.3.2.5.9.6], geboren op 20-05-1899 in Zwolle. Annigje is overleden op 25-01-1901 in Hoogeveen, 1 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op 26-01-1901 [bron: Overlijdensakte Hoogeveen #15].
 

 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annetje Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annetje Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annetje Koster

Annetje Koster
1863-1938

1884

Hermanus Bade
1849-1933


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Koster, Berend Roelof Koster, Annetje Koster, 14 augustus 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Koster
      Stamboom: Koster
    2. Hoeven Web Site, Willem van der Hoeven, Annetje Koster, 21 januari 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Hoeven Web Site
      Stamboom: 4195260-2
    3. van Woerkom Web Site, Wim van Woerkom, Annetje Koster, 14 maart 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Woerkom Web Site
      Stamboom: 12 januari 2013 Opa vertelt
    4. van Woerkom Web Site, Wim van Woerkom, Annetje Koster, 14 maart 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Woerkom Web Site
      Stamboom: 23 Februari 2013 Opa vertelt
    5. van Woerkom Web Site, Wim van Woerkom, Annetje Koster, 14 maart 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Woerkom Web Site
      Stamboom: 01 Maart 2013 Opa vertelt
    6. van Woerkom Web Site, Wim van Woerkom, Annetje Koster, 14 maart 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Woerkom Web Site
      Stamboom: 01 December 2012 Opa vertelt
    7. Koster, Berend Roelof Koster, Annetje Koster, 14 augustus 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Koster
      Stamboom: Koster

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 augustus 1863 lag rond de 14,0 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
      • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • De temperatuur op 17 mei 1884 lag rond de 15,4 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 18 mei 1938 lag tussen 7,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
      • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
      • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R767.php : benaderd 9 februari 2026), "Annetje Koster (1863-1938)".