Stamboom Steinmeier/De Vries » jakob Hoogesteger (1901-1985)

Persoonlijke gegevens jakob Hoogesteger 

Bron 1

Gezin van jakob Hoogesteger

Hij is getrouwd met Maria Wagenaar.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 16 september 1926 te Wolphaartsdijk, Zeeland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jakob Hoogesteger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jakob Hoogesteger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jakob Hoogesteger

jakob Hoogesteger
1901-1985

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HGR Web Site, john hogesteeger, jakob hoogesteger, 8 januari 2013
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: HGR Web Site
    Stamboom: hogesteeger
  2. steinmeier Web Site, herman steinmeier
    Huwelijk Jakob Hoogesteger en Maria Wagenaar, 16-09-1926
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktedatum: 16-09-1926
    Aktenummer: 15
    Huwelijksdatum: 16-09-1926
    Huwelijksplaats: Wolphaartsdijk
    Bruidegom: Jakob Hoogesteger
    Geboorteplaats: Kloetinge
    Leeftijd: 25
    Beroep: Veldarbeider
    Bruid: Maria Wagenaar
    Geboorteplaats: Wolphaartsdijk
    Leeftijd: 19
    Beroep: Zonder
    Vader bruidegom: Willem Hoogesteger
    Beroep: Veldarbeider
    Moeder bruidegom: Elizabeth Sonke
    Beroep: Zonder
    Vader bruid: Jacob Wagenaar
    Beroep: Veldarbeider
    Moeder bruid: Mina Minetta Oudkerk
    Beroep: Zonder
    Toegangsnummer: 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Gemeente: Wolphaartsdijk
    Inventarisnummer: WOL-H-1926

    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: steinmeier Web Site
    Stamboom: steinmeier Family Tree

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1901 lag tussen 1,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 16 september 1926 lag tussen 7,7 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 19 maart 1985 lag tussen -3,3 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Terry Anderson, een journalist van Associated Press, wordt gegijzeld in Beiroet.
    • 12 augustus » Japan Airlines-vlucht 123, een Boeing 747 van Japan Airlines verongelukt op de berg Takamagahara. De ramp kost 520 mensen het leven.
    • 22 september » Eerste uitzending van het VPRO-buitenlandprogramma Diogenes.
    • 16 oktober » Het Nederlands voetbalelftal verliest in de play-offs voor deelname aan het WK voetbal 1986 de eerste wedstrijd van België. Frank Vercauteren tekent voor de enige treffer, nadat Oranje al na vier minuten met tien man speelt na de rode kaart voor Wim Kieft.
    • 20 november » België verliest van Nederland met 2-1, maar plaatst zich desondanks voor de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal in Mexico dankzij een rake kopbal vijf minuten voor tijd van Georges Grün en de 1-0 thuiszege.
    • 24 november » In Perth eindigt de Nederlandse hockeyploeg als vijfde en voorlaatste bij het toernooi om de Champions Trophy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoogesteger


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R4026.php : benaderd 29 september 2026), "jakob Hoogesteger (1901-1985)".