Stamboom Steinmeier/De Vries » Isaac Kiewiet (1918-1993)

Persoonlijke gegevens Isaac Kiewiet 

  • Hij is geboren op 2 mei 1918 in Kalamazoo, Kalamazoo County, Michigan, VS.
  • Hij is overleden op 24 mei 1993 in Kalamazoo, Kalamazoo County, Michigan, VS, hij was toen 75 jaar oud.

Gezin van Isaac Kiewiet

Hij is getrouwd met Pieternella Johanna Goldschmeding.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Isaac Kiewiet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1918 lag tussen 4,6 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
  • De temperatuur op 24 mei 1993 lag tussen 11,0 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 6 mei » De Peruviaanse generaal Rodolfo Robles zoekt met zes familieleden zijn toevlucht in de Amerikaanse ambassade in Lima en vraagt politiek asiel aan. Hij zou president Alberto Fujimori hebben willen afzetten.
    • 12 juli » Een hittegolf aan de Atlantische kust van Verenigde Staten en overstromingen van de Mississippi in het midden-westen kosten zeker 65 Amerikanen het leven.
    • 3 augustus » Het Peruaanse Congres besluit dat de doodstraf mag worden toegepast op verdachten van terroristische activiteiten.
    • 20 augustus » Amnesty International stelt dat de mensenrechtensituatie in Angola ernstig verslechterd is sinds het vredesakkoord tussen de regering en rebellenbeweging UNITA van mei 1991.
    • 29 november » Totale maansverduistering. De verduistering heeft een grootte van 1.09 in de kernschaduw. De eclips begint om 04:28 uur en staat bij het maximum, om 07:27 uur, op een hoogte van circa 7° (in Utrecht). De eclips eindigt om 10:26 uur.
    • 7 december » In Zuid-Afrika wordt de overgangsraad geïnstalleerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kiewiet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kiewiet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kiewiet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kiewiet (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R3788.php : benaderd 27 december 2025), "Isaac Kiewiet (1918-1993)".